Zabiegi regeneracyjne

MASAŻ KAMIENIAMI

Masaż na naoliwionym ciele wykonywany jest kamieniami bazaltowymi oraz specjalnie dobranymi technikami masażu relaksacyjnego, limfatycznego i akupresury. Masaż korzystnie wpływa zarówno na ciało jak i na duszę. Polecany na jesienne i zimowe dni. Czas zabiegu: 50 min.

MASAŻ MIODEM

Miód połączeniu z masażem przyczynia się do udrożnienia układu limfatycznego, co z kolei powoduje usuwanie szkodliwych substancji. Poprawia krążenie, działa przeciwzapalnie, regeneracyjnie na skórę. Masaż pobudzający. Czas zabiegu : 50 min.

MASAŻ GORĄCYMI OLEJKAMI

Zapach jest bardzo silnym bodźcem, który oddziałuje między innymi na pamięć. Aromaterapia daje niezwykłe efekty w połączeniu z masażem. Wykorzystanie masaży relaksujących, w połączeniu z oddziaływaniem olejków eterycznych, zapewnia głęboki relaks i przywraca harmonię organizmu. Olejki dobierane są według preferencji pacjenta. Czas zabiegu: 50 min.

Zabiegi przyrządowe

PRESOTERAPIA (BOA)

To zabieg drenażu limfatycznego, zwalczającego zatrzymanie płynów oraz przyspieszającego eliminację toksyn. Zabieg jest przyjemny, relaksujący i przynoszący doskonałe efekty również u osób z problemami krążenia w kończynach dolnych (tzw:„ciężkich nóg“) oraz miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej i cellulitu.

PLATFORMA WIBRACYJNA BMS - biomechaniczna stymulacja mięśni

W połączeniu z kompleksowym programem ćwiczeń jest efektywną metodą odchudzania. Poprzez wibracje niskich częstotliwości (20-20 Hz) przenoszące się na całe ciało, platforma działa regenerująco, poprawia kondycję, przyspiesza metabolizm, kształtuje sylwetkę.

MINI-SWING

Jest to urządzenie , które umożliwia precyzyjną i skuteczną terapię mniejszych i większych partii mięśni. Poprzez przenoszone drgania napina, stymuluje mięśnie, działa również przeciwbólowo.

KAPSUŁA SPA

Urządzenie wykorzystuje w połączeniu: saunę parową, promienie podczerwieni, aromaterapię, masaż wibracyjny, hydroterapię i koloroterapię, dając rezultaty regeneracyjne i relaksacyjne.

Kapsuła jest doskonała dla osób zmęczonych, pragnących relaksu i odprężenia. Poprawia nie tylko samopoczucie, ale również wygląd skóry, oczyszcza organizm, wspomaga odchudzanie, poprawia proces  przemianę materii. Zabieg przeprowadzany na całym ciele.

Informacje dotyczące cen i pakietów zabiegowych w zakładce – cennik