KOMPLEKSOWA REHABILITACJA W BÓLACH KRĘGOSŁUPA LĘDŹWIOWEGO i SZYJNEGO

Program terapeutyczny z wykorzystaniem metody PNF, poizometrycznej relaksacji mięśni, kinesiology tapingu i fizykoterapii.

KOMPLEKSOWA TERAPIA POURAZOWA

Dla osób po złamaniach, zwichnięciach, skręceniach stawów, stłuczeniach itp. Nowoczesne programy terapeutyczne dostosowane indywidulanie do pacjenta i rodzaju urazu.

KOMPLEKSOWA REHABILITACJA W CHOROBIE ZWYRODNIENIOWEJ STAWÓW KOLANOWYCJ I BIODROWYCH

Programy z wykorzystaniem mobilizacji, trakcji, stretchingu, poizometrycznej relaksacji mięśni, ćwiczeń sensomotorycznych, stabilizacyjnych, koordynacyjnych, równoważnych i fizykoterapii.

KOMPLEKSOWA TERAPIA PO ZABIEGACH ARTOSTOPII KOLANA

Program zabiegowy z wykorzystaniem fizykoterapii, terapii PNF, ćwiczeń priopriocepcji, sensomotoryki, stabilizacji i równowagi.

KOMPLEKSOWA TERAPIA PO ZABIEGACH ARTROSKOPII BARKU

Program terapeutyczny bazujący na terapii PNF, ćwiczeniach priopriocepcji, ćwiczeniach w łańcuchach kinematycznych, stabilizacji, ćwiczeniach koordynacyjnych, równoważnych i fizykoterapii.

PROGRAM PRZYGOTOWANIA DO ZABIEGÓW PROTEZOPLASTYKI BIODRA I KOLANA

Program przyspieszający rehabilitację po zabiegu i ułatwia szybszy powrót do sprawnego poruszania się po operacji wymiany stawu.

REHABILITACJA DZIECI W WADACH POSTAWY

Korekcja wad postawy z wykorzystaniem nowoczesnych metod fizjoterapii w leczeniu i profilaktyce skoliozy, choroby Scheuermanna, pleców okrągłych, kolan szpotawych i koślawych, stóp płaskich i płasko-koślawych, wadach klatki piersiowej.

 

Informacje dotyczące cen i pakietów zabiegowych w zakładce – cennik

 

Informacje i zapisy prowadzimy w REJESTRACJI CRM REH-MEDIQ tel. 17 866 15 10  ZAPRASZAMY

.